Subiektywny wybór akwarel - nowa wystawa!

Mariusz Kula - "Subiektywny wybór akwarel" "Subiektywny wybór akwarel" to tytuł najnowszej wystawy prezentowanej aktualnie w naszym Muzeum. Jej autorem jest Mariusz Kula, artysta pochodzący z Kluczborka, który swoje pierwsze plastyczne kroki stawiał w Kluczborskim Domu Kultury pod okiem pani Ewy Gutkowskiej-Surowiec. Jest absolwentem Instytutu Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek International Watercolor Society Polska oraz Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa. Aktualnie mieszka w Opolu i na co dzień tworzy akwarele, pracuje jako freelancer, ilustrator i grafik komputerowy. Organizuje i prowadzi warsztaty/plenery akwarelowe. Jego prace można obejrzeć m.in. na stronie www.mariuszkula.art.

14 listopada oraz 12 grudnia o godz. 12.00, serdecznie zapraszamy na OPROWADZENIE AUTORSKIE po wystawie "Subiektywny wybór akwarel".

Wystawa dostępna dla zwiedzających do końca 2021 roku. 🙂

Zapraszamy!

"Subiektywny wybór akwarel" - fragment ekspozycji "Subiektywny wybór akwarel" - fragment ekspozycji

Znajdź nas na Instagramie

W niedziele wstęp bezpłatny

Na ekspozycje plenerowe wstęp bezpłatny (od 1 lipca 2021 r.)

Oprowadzanie: niedziele i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 25 osób).

MUZEUM CZYNNE

wtorek- piątek: 10:00 - 16:00*

niedziela: 10:00 - 14:00*

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.