Świat oczami pszczoły

SerdecŚwiat oczami pszczoły - plakat wystawyznie zapraszamy na wystawę pokonkursową "Świat oczami pszczoły".
Z nagrodzonych i wyróżnionych w wiosennym konkursie prac, została przygotowana planszowa wystawa,  którą  można oglądać na naszym skwerku.
Wstęp na wystawy plenerowe jest bezpłatny (wejście przez budynek Muzeum). Zapraszamy!!!

Przypominamy, że konkurs rozstrzygnięty został 14 czerwca, a nagrody wręczono Laureatom 24 czerwca. Na konkurs wpłynęło 113 prac od 111 osób, z 13 szkół i instytucji. Przyznano 9 nagród w trzech kategoriach wiekowych oraz dodatkowo została przyznana Nagroda Dyrektora Muzeum. Komisja konkursowa przyznała również 22 wyróżnienia, za które nagrodą jest udział prac w wystawie pokonkursowej.

Konkurs został zorganizowany w ramach projektu "Zwiększenie dostępności zasobów kulturowych regionu poprzez remont budynku Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku oraz działania informacyjne, edukacyjne i promocyjne."
Umowa z Województwo Opolskie nr RPOP.05.03.01-160029/19 z dnia 03 września 2020 r.

Świat oczami pszczoły - fragment ekspozycji