Stranger Things

STRANGER THINGS - plakat wystawySerdecznie zapraszamy na  wystawę  grafiki Macieja Knapy. STRANGER THINGS to intrygująca podróż w głąb wyobraźni  artysty, jak i własnej, bo wielość form pozwala na puszczenie jej wodzów...

Zapraszamy  naprawdę warto!

MACIEJ KNAPA  kluczborczanin, rocznik 75. Ukończył Grafikę warsztatową na wydziale Wychowania Artystycznego Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa Okręg w Opolu. Miłośnik sztuki, muzyki i fotografii. Pasjonat podróży.

Od 2017 r. zainspirowany abstrakcjonizmem tworzę cykl grafik pt. STRANGER THINGS. Początkiem 2020 r. przeniosłem się do nowej pracowni i rzuciłem wyzwanie malarstwu. Wprowadziłem do swojej twórczości kolor, eksperymentując z nim, szukając nowych kształtów i abstrakcyjnych przestrzeni. Tą formą ekspresji pochłonięty jestem do dziś.

Wystawę dedykuję Ewie Gutkowskiej-Surowiec

STRANGER THINGS - fragment ekspozycji (grafiki)

Znajdź nas na Instagramie

W niedziele wstęp bezpłatny

Na ekspozycje plenerowe wstęp bezpłatny (od 1 lipca 2021 r.)

Oprowadzanie: niedziele i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 25 osób).

MUZEUM CZYNNE

wtorek- piątek: 10:00 - 16:00*

niedziela: 10:00 - 14:00*

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.