Szopki i ozdoby choinkowe - wystawa pokonkursowa

szopki 2012

W tym roku odbyła się kolejna edycja konkursu, którego celem jest rozbudzenie zainteresowań tradycją wykonywania szopek bożonarodzeniowych i ozdób choinkowych. Prace przyjmowane były w dwóch kategoriach wiekowych i tak – z uwzględnieniem wieku i możliwości dzieci – zostały ocenione.
 
Wszystkie prace – urokliwe szopki i stajenki wykonane z przeróżnych materiałów, wyłożone sianem, z figurkami ulepionymi z plasteliny, modeliny, masy solnej, włóczki, papieru, ciasta oraz wielobarwne ozdoby choinkowe zawieszone na gałązkach choinki, papierowe gwiazdki, ozdoby wykonane z użyciem słomy, ziarna, orzechów, a nawet wydmuszek jaj – eksponowane są na wystawie pokonkursowej w okresie świątecznym.
 
Serdecznie zapraszamy do zwiedzania. Wystawa czynna do 6 stycznia 2013 r. Zwrot prac tylko 7 i 8 stycznia 2013 ! Po tym terminie wszystkie prace przechodzą na własność Muzeum.
 

Dla niedowidzących

Wersja dla niedowidzących

Informacje


adres  ul. Zamkowa 10, 46-200 Kluczbork

tel.  (077) 418 27 07

email  muzeum_kluczbork@op.pl

ie www.muzeum.kluczbork.pl

  Facebook: Dołącz do nas!

Bilet normalny: 4,00 zł

Bilet ulgowy: 2,00 zł

W niedzielę wstęp bezpłatny

Oprowadzanie: niedziela i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 30 osób)

wtorek- piątek : 10.00 - 15.30

niedziela: 10.00 - 13.30

Uwaga - dla grup zorganizowanych istnieje możliwość ustalenia innego terminu zwiedzania (uzgodnionego przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem).