Warsztaty czerpania papieru

Grupy zorganizowane zapraszamy do udziału w warsztatach czerpania papieru. Po obejrzeniu ekspozycji "Dzieje papieru i papiernictwa", każdy uczestnik wykona własnoręcznie, metodą czerpaną ozdobny arkusz papieru oraz otrzyma stosowny certyfikat. (Zapewniamy wszelkie niezbędne materiały!)

Koszt zajęć – bilet ulgowy 2 zł/os + 3 zł/os dodatkowa opłata za uczestnictwo w zajęciach. Zgłoszenia przyjmujemy osobiście, lub telefonicznie przynajmniej z dwudniowym wyprzedzeniem!

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 77/418-27-07.

UWAGA: Dla osób indywidualnie zwiedzających ekspozycję istnieje możliwość wykonania własnej kartki papieru czerpanego. Wówczas w cenie 4 zł/os (bilet normalny) lub 2 zł/os (bilet ulgowy) + 3 zł/os (dodatkowa opłata), będzie można zwiedzić wystawę i zdobyć certyfikat uczestnictwa w warsztatach czerpania papieru. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

WYSTAWA CZYNNA DO 9 CZERWCA 2013.

Znajdź nas na Instagramie

W niedziele wstęp bezpłatny

Na ekspozycje plenerowe wstęp bezpłatny (od 1 lipca 2021 r.)

Oprowadzanie: niedziele i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 25 osób).

MUZEUM CZYNNE

wtorek- piątek: 10:00 - 16:00*

niedziela: 10:00 - 14:00*

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.