ZABYTEK MIESIĄCA

Z czeluści muzealnych magazynów…  tym razem wyciągnęłyśmy zabytek związany z tym wyjątkowym dniem :)
Uroczyste zakończenie roku szkolnego,  rozdanie świadectw – kto wie, może nawet  tych z czerwonym paskiem?  A wiecie, że Jan Dzierżon zanim stał się sławnym pszczelarzem był znakomitym uczniem!?
Mamy na to niezbite dowody. Na zdjęciu publikacja otrzymana przez młodego Janka od Rektora Katolickiego Gimnazjum za… pilność i dobre sprawowanie. Brawo!

Wam, drodzy najmłodsi zwiedzający, również gratulujemy  sukcesów – tych dużych i tych małych, ale przede wszystkim, życzymy wspaniałych, pełnych przygód i radości wakacji!

Publikacja - nagroda dla Jana Dzierżona

Znajdź nas na Instagramie

W niedziele wstęp bezpłatny

Na ekspozycje plenerowe wstęp bezpłatny (od 1 lipca 2021 r.)

Oprowadzanie: niedziele i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 25 osób).

MUZEUM CZYNNE

wtorek- piątek: 10:00 - 16:00*

niedziela: 10:00 - 14:00*

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.