MUZEUM NIECZYNNE

Szanowni Państwo!

Informujemy, że od 7 listopada do odwołania Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku, tak jak i wszystkie placówki kultury w całej Polsce - zostaje zamknięte dla zwiedzających.

Jednocześnie informujemy, że pozostajemy "na posterunku" - realizujemy zadania statutowe, planujemy kolejne wystawy i dodatkowe atrakcje oraz przygotowujemy się do remontu budynku. Wszystko z myślą o Was i dla Was!

Od poniedziałku do piątku można się z nami kontaktować telefonicznie - 77 418 27 07 lub e-mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, Facebooka, konta na Instagramie oraz do wirtualnego spaceru po wystawach stałych i czasowej!

Znajdź nas na Instagramie

W niedziele wstęp bezpłatny

Oprowadzanie: niedziela i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 25 osób)*

wtorek- piątek: 10:00 - 12:30

i 13:00 - 16:00*

niedziela: 10:00 - 11.45 i 12:00 - 14:00*

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.