Odbiór prac przełożony

UWAGA!!!

W związku z zaistniałą sytuacją prosimy Panie prezentujące swoje prace na wystawie "Sercem malowane - twórcze pasje kobiet" o ich odbiór w późniejszym terminie (po Świętach lub kiedy sytuacja na to pozwoli).

Jeśli jednak, któraś z Pań musi odebrać prace wcześniej to prosimy o uzgodnienie terminu telefonicznie (77/418 27 07), pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub przez Facebooka.