LIST DO ZWIEDZAJĄCYCH

Szanowni Zwiedzający!

Jak pewnie wiecie, nasze Muzeum podobnie jak inne instytucje kultury w całej Polsce, zostało zamknięte.
Nie oznacza to jednak, że nie pracujemy. Przeciwnie! Ten czas staramy się wykorzystać jak najefektywniej. A co robi muzealnik, kiedy nie oprowadza grup, nie prowadzi zajęć, nie organizuje warsztatów? Otóż realizuje zadania statutowe polegające m.in. na katalogowaniu i naukowym opracowywaniu zgromadzonych zbiorów oraz materiałów dokumentacyjnych. Przygotowujemy również scenariusze kolejnych wystaw, a także obmyślamy dodatkowe atrakcje. Wszystko z myślą o Was i dla Was!

Mamy nadzieję, że kiedy minie ten trudny czas, wrócicie do nas głodni wiedzy, spragnieni nowych doświadczeń i wrażeń. Będziemy na Was czekali.
Na chwilę obecną, przychylamy się do zaleceń, żebyście pozostali w domach. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Wasi Muzealnicy

Załoga