LIST DO ZWIEDZAJĄCYCH

Szanowni Zwiedzający!

Jak pewnie wiecie, nasze Muzeum podobnie jak inne instytucje kultury w całej Polsce, zostało zamknięte.
Nie oznacza to jednak, że nie pracujemy. Przeciwnie! Ten czas staramy się wykorzystać jak najefektywniej. A co robi muzealnik, kiedy nie oprowadza grup, nie prowadzi zajęć, nie organizuje warsztatów? Otóż realizuje zadania statutowe polegające m.in. na katalogowaniu i naukowym opracowywaniu zgromadzonych zbiorów oraz materiałów dokumentacyjnych. Przygotowujemy również scenariusze kolejnych wystaw, a także obmyślamy dodatkowe atrakcje. Wszystko z myślą o Was i dla Was!

Mamy nadzieję, że kiedy minie ten trudny czas, wrócicie do nas głodni wiedzy, spragnieni nowych doświadczeń i wrażeń. Będziemy na Was czekali.
Na chwilę obecną, przychylamy się do zaleceń, żebyście pozostali w domach. Dbajcie o siebie i swoich bliskich.

Wasi Muzealnicy

Załoga

Znajdź nas na Instagramie

W niedziele wstęp bezpłatny

Oprowadzanie: niedziela i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 25 osób)*

wtorek- piątek: 10:00 - 12:30

i 13:00 - 16:00*

niedziela: 10:00 - 11.45 i 12:00 - 14:00*

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.