KONKURS PLASTYCZNY - "Las łączy pokolenia"

Las łączy pokolenia - konkurs plastyczny

Nadleśnictwo Kluczbork we współpracy z Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku serdecznie zaprasza dzieci oraz seniorów do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

Tematem konkursu jest hasło: "Las łączy pokolenia". Naszym celem jest zachęcenie seniorów i dzieci do wspólnych wspomnień oraz twórczości, związanej z tematyką leśną. Mamy nadzieję, że las stanie się miejscem spotkań międzypokoleniowych i artystycznych. Celem konkursu jest poznanie walorów lasów, które są ważne dla różnych pokoleń. Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Termin nadsyłania prac: do 10 kwietnia 2020 r.    Rozstrzygnięcie konkursu: do 30 kwietnia 2020 r.

Po rozstrzygnięciu konkursu, prace plastyczne będą prezentowane na wystawie pokonkursowej w Muzeum im. Jana Dzierżona.

Więcej informacji (REGULAMIN, ZGODY) TUTAJ