OD MODUŁU DO ABSTRAKCJI - TYLKO DO 27 LISTOPADA

Plakat ekspozycji Sebastiana Huczyńskiego "Od Modułu do Abstrakcji". (Wystawa czynna 2-28.11.2022 r.)

Miłośników sztuki współczesnej, a zwłaszcza abstrakcji geometrycznej zapraszamy na wystawę malarstwa Sebastiana Huczyńskiego. To młody (rocznik 1990), obiecujący artysta, pochodzący z Kędzierzyna-Koźla. W swojej twórczości nie stroni od eksperymentów, zarówno w warstwie formalnej, kolorystycznej, jak i w kwestii zastosowanych technik.  Sam o sobie pisze, że niezwykle inspirujące są dla niego spotkania z ludźmi podczas wernisaży. Zapewne działa to w obie strony o czym będzie się można przekonać 18 listopada (piątek), o godzinie 19.00.

Ekspozycję można ogladać do 27 listopada 2022 r.

Wystawy indywidualne :

2013 – There is only abstraction nothing else, Studenckie Centrum Kultury w Opolu

2013 – Malarstwo! Rysunek! – Miejski Ośrodek Kultury w Kędzierzynie-Koźlu

2015 – Rysunek, Grafika, Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu

2017 – Very Feminine Art, Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera w Opolu

2018 – Wystawa dyplomowa Mia Art Gallery we Wrocławiu

2018 – Painting Exhibition, Muzeum Powiatowe w Nysie

2018 – Bardzo okrągłe obrazy, Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu

2020 – Obrazy Mistrzów – Świat zamknięty w geometrii, Ośrodek Kultury w Będzinie

2020 – Bardzo nietypowe obrazy – Centrum Organizacji Kulturalnych w Gliwicach (galeria ZPAP)

Z A P R A S Z A M Y !!!

Obraz abstrakcyjny o kształcie sześciokąta w kolorze jaskrawożółtym, obramowany czarną i czerwona liną. W środek wpisany okrąg.

Trzy obrazy przedstawiające malarstwo abstrakcyjne (na płótnach widoczne figury geometryczne)