"Pomiędzy światłem a cieniem" - zapowiedź wystawy Łukasza Rawskiego, wernisaż 17 lutego o godz. 18.30

Zapraszamy na wystawę
"Pomiędzy światłem, a cieniem
Łukasz Rawski - XX lat pracy twórczej"
pod Patronatem Honorowym Marszałka Województwa Opolskiego Andrzeja Buły.
Będzie to pierwsza indywidualna wystawa Łukasza Rawskiego, na której zaprezentowana zostanie retrospektywa jego twórczości. Zobaczymy takie rodzaje fotografii jak: portret, martwa natura, fotokolaż oraz fotografia konceptualna. Dodatkowo wystawa będzie prezentować działalność malarską autora oraz małe formy rzeźbiarskie.

Łukasz Rawski "Pomiędzy światłem, a cieniem Łukasz Rawski - XX lat pracy twórczej" | 17.02 – 21.05. 2023 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Fragment ekspozycji - na ścianie zawieszony cykl czarno-białych fotografii z motywem dłoni Fragment ekspozycji - na ścianie zawieszony cykl czarno-białych fotografii, m.in.  z motywem cienia drzewa