Szanowni Państwo!

Miło nam poinformować, że nasze Muzeum przyłączyło się do kolekcjonerskiej inicjatywy.

Od 8 października w muzealnej kasie są do nabycia dwa znaczki turystyczne.

Więcej informacji pod adresem http://www.znaczki-turystyczne.pl/aktualnos…/7-10-2019-a3524

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty KUBI-SZTUKA - jesień 2019

Miło nam poinformować, że Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku jest uczestnikiem projektu "O!polskie muzea - aplikacja mobilna", który otrzymał dofinansowanie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego na lata 2019 - 2020. Aplikacja będzie bezpłatna dla użytkowników, a jej celem jest popularyzacja dziedzictwa kulturowego z wykorzystaniem nowych technologii.

Więcej szczegółów na plakacie oraz na stronie www.muzeumpiosenki.pl

Aplikacja mobilna -  O!POLSKIE MUZEA - więcej na www.muzeum.piosenki.pl

Kluczbork. Szkice z dziejów miasta18 maja 2019 r.   w sprzedaży pojawiła się najnowsza publikacja wydana przez nasze Muzeum!

Kluczbork. Szkice z dziejów miasta to książka, którą każdy mieszkaniec Kluczborka (i nie tylko) powinien posiadać w swojej biblioteczce!

Do kupienia wyłącznie w kasie Muzeum!

Serdecznie zapraszamy!