OFERTA PRACY

OGŁOSZENIE

Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku zatrudni pracownika na stanowisku opiekun ekspozycji.

Opis stanowiska:
– dozorowanie wystaw – czuwanie nad bezpieczeństwem zbiorów na ekspozycjach;
– sprzątanie sal wystawowych i innych pomieszczeń Muzeum oraz dbanie o otoczenie;
– prace związane z montażem i demontażem wystaw;
– prowadzenie kasy wewnętrznej oraz inne czynności administracyjne i inwentaryzacyjne związane z działalnością Muzeum.
Wymagania:
– wykształcenie średnie;
– dobra organizacja pracy;
– samodzielność, obowiązkowość, dyspozycyjność;
– umiejętność pracy w zespole;
– obsługa programów komputerowych;
– wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny, czas określony, a docelowo na czas nieokreślony);
– pracę w wymiarze 8 godz./dziennie – 40 godz./tygodniowo, za pracę dodatkową w niedziele i święta (zgodnie z harmonogramem) przysługuje dzień wolny do wykorzystania w okresie rozliczeniowym. Miejsce pracy:  Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku, ul. Zamkowa 10, 46-200 Kluczbork.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie ofert (list motywacyjny, CV – wraz z danymi kontaktowymi) w terminie do: 29 grudnia 2017 r. do godz.15.30. Muzeum zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktu z wytypowanymi kandydatami.
W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.)”

Dla niedowidzących

Wersja dla niedowidzących

BIP

Deklaracja dostępności

Wirtualny spacer

Informacje

adres  ul. Zamkowa 10, 46-200 Kluczbork

tel.  (77) 418 27 07

email  muzeum@kluczbork.pl

ie www.muzeum.kluczbork.pl

  Facebook: Dołącz do nas!

  Znajdź nas na Instagramie

Bilet normalny: 6,00 zł

Bilet ulgowy: 3,00 zł

W niedziele wstęp bezpłatny

Na ekspozycje plenerowe wstęp bezpłatny.

Oprowadzanie: niedziele i święta: 50,00 zł od grupy.

MUZEUM CZYNNE

wtorek piątek: 10:00 –16:00*

niedziela: 10:00 – 14:00*

* UWAGA! Wstęp na ekspozycje najpóźniej 30 min przed zamknięciem Muzeum.

Dla grup zorganizowanych jest możliwość ustalenia innego terminu zwiedzania (uzgodnionego min. z dwutygodniowym wyprzedzeniem).