11 stycznie br. o godzinie 12.00 odbyło  się oficjalne rozdanie nagród laureatom konkursu "Bezpieczny Kluczbork". Konkurs został zorganizowanego w ramach Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka, przez PSP 2 Kluczbork, Gminę Kluczbork i Administrację Oświaty w Kluczborku.
Prace konkursowe powstawały głównie podczas warsztatów prowadzonych przez artystę Mariana Solisza w naszym muzeum.
Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana do końca stycznia 2023 r. Serdecznie zapraszamy do oglądania, pięknych, energetycznych prac dzieci i młodzieży.

Wręczanie nagród - na fotografii zastępca burmistrza pan Roman Kamiński oraz artysta plastyk, pan Marian Solisz Laureaci konkusu "Bezpieczny Kluczbork" - fotografia zbiorowa

Uroczysty wernisaż - uczestnicy oglądają wystawę pokonkursową Laureaci konkursu podzas podziwiania zwycięskich prac

W trakcie rozdawania nagród i dyplomów Rozdanie nagród - publicznośc zgromadzona na sali

Fragment ekspozycji Fragment ekspozycji