Czy wiecie, że zwiedzanie muzeum można wzbogacić o warsztaty plastyczne towarzyszące wystawom, a dzięki temu wystawa stała "Pszczelarstwo dawne i nowe" może być jeszcze lepiej wspominana i zapamiętana? A czy wiecie, że w warsztatach mogą brać udział grupy zorganizowane, w każdym przedziale wiekowym?
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą:
- warsztaty "ULEpimy z plasteliny" - najlepiej sprawdzą się dla dzieci do max. IV klasy szkoły podstawowej,
- warsztaty wykonywania świec z węzy - to propozycja dla dzieci (od klasy I), młodzieży i dorosłych.
Szczegóły oferty na plakatach poniżej
Serdecznie zapraszamy!!!

ULEpimy z plasteliny, plakat warsztatów, w części centralnej ulepione z plasteliny uliki - kószki, drzewo bartne z pszczołami oraz kwiaty.  Warsztaty wykonywania świec z pszczelego wosku - plakat, w tle rysunkowy plaster pszczelego wosku, wokół latające również rysunkowe pszczoły.