W okresie od 8 do 14 czerwca 2015 roku,  Muzeum w Kluczborku zaprasza na IX PLENER RZEŹBIARSKI – Kluczbork 2015.
Plener zlokalizowany będzie – podobnie jak poprzednie – na skwerku przy budynku muzeum, gdzie każdy może chociaż na chwilę przystanąć i podziwiać pracę twórców.
Grupy zorganizowane zapraszamy na spotkania z rzeźbiarzami, podczas których można będzie porozmawiać z twórcami, zapoznać się z ich dorobkiem artystycznym i warsztatem pracy, a także spróbować swych sił w pracy przy powstawaniu uli.
Wszyscy chętni zainspirowani powstającymi podczas pleneru rzeźbami, będą mieli możliwość samodzielnego wykonania miniaturowych uli  z plasteliny. Podczas pleneru można będzie również nabyć pamiątkę w postaci drobnej rzeźby.

WSTĘP NA PLENER I UCZESTNICTWO W ZAJĘCIACH – BEZPŁATNE!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!