NOWE WYSTAWY

Od 29 czerwca serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy - wpisującej się w obchody rocznicy 765-lecia lokacji miasta - Na pocztówkowym szlaku... Kluczbork. Więcej informacji w dziale > WYSTAWY CZASOWE.

Na pocztówkowym szlaku... Kluczbork - plakat wystawy

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od 5 lipca zapraszamy do zwiedzania wystawy Znaki,napisy, inskrypcje w architekturze ludowej, przygotowanej przez Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu.Więcej informacji w dziale > WYSTAWY CZASOWE.

Znaki, napisy, inskrypcje w architekturze ludowej - plakat wystawy

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Od 13 lipca zapraszamy do zwiedzania wystawy prac prof. Marka Jakubka - Malachitowe muchy.  Marek Jakubek urodził się w 1954 r. w Kluczborku. W latach 1974-79 studiował malarstwo w PWSSP we Wrocławiu. Jest profesorem sztuk  plastycznych, prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Uprawia malarstwo, grafikę i rysunek. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany. Wystawia w kraju i za granicą (Niemcy, Bułgaria, Norwegia, Szwecja, USA, Belgia, Czechy, Grecja, Wielka Brytania, Rosja, Włochy). Więcej informacji w dziale > WYSTAWY CZASOWE.

Malachitowe muchy - plakat wystawy

 

Dla niedowidzących

Wersja dla niedowidzących

Informacje


adres  ul. Zamkowa 10, 46-200 Kluczbork

tel.  (077) 418 27 07

email  muzeum_kluczbork@op.pl

ie www.muzeum.kluczbork.pl

  Facebook: Dołącz do nas!

Bilet normalny: 4,00 zł

Bilet ulgowy: 2,00 zł

W niedzielę wstęp bezpłatny

Oprowadzanie: niedziela i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 30 osób)

wtorek- piątek : 10.00 - 15.30

niedziela: 10.00 - 13.30

Uwaga - dla grup zorganizowanych istnieje możliwość ustalenia innego terminu zwiedzania (uzgodnionego przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem).