OFERTA PRACY

OGŁOSZENIE

Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku zatrudni pracownika na stanowisku opiekun ekspozycji.

Opis stanowiska:
– dozorowanie wystaw – czuwanie nad bezpieczeństwem zbiorów na ekspozycjach;
– sprzątanie sal wystawowych i innych pomieszczeń Muzeum oraz dbanie o otoczenie;
– prace związane z montażem i demontażem wystaw;
– prowadzenie kasy wewnętrznej oraz inne czynności administracyjne i inwentaryzacyjne związane z działalnością Muzeum.
Wymagania:
– wykształcenie średnie;
– dobra organizacja pracy;
– samodzielność, obowiązkowość, dyspozycyjność;
– umiejętność pracy w zespole;
– obsługa programów komputerowych;
– wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia (zatrudnienie na umowę o pracę na okres próbny, czas określony, a docelowo na czas nieokreślony);
– pracę w wymiarze 8 godz./dziennie – 40 godz./tygodniowo, za pracę dodatkową w niedziele i święta (zgodnie z harmonogramem) przysługuje dzień wolny do wykorzystania w okresie rozliczeniowym. Miejsce pracy:  Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku, ul. Zamkowa 10, 46-200 Kluczbork.

Zainteresowanych prosimy o dostarczenie ofert (list motywacyjny, CV – wraz z danymi kontaktowymi) w terminie do: 29 grudnia 2017 r. do godz.15.30. Muzeum zastrzega sobie prawo do bezpośredniego kontaktu z wytypowanymi kandydatami.
W dokumentach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: ”Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2002 r. Nr 101, poz.926 ze zm.)”