VI Plener rzeźbiarski

Plener rzezbarski

W okresie od 28 maja do 5 czerwca 2012 roku,  Muzeum w Kluczborku zaprasza na spotkania z rzeźbiarzami podczas VI PLENERU RZEŹBIARSKIEGO – Kluczbork 2012.

Plener zlokalizowany będzie – podobnie jak poprzednie – na skwerku przy budynku muzeum, gdzie każdy może chociaż na chwilę przystanąć i podziwiać pracę twórców.

Grupy zorganizowane zapraszamy na warsztaty twórcze (30 i 31 maja oraz 1 czerwca), podczas których można będzie porozmawiać z rzeźbiarzami, zapoznać się z ich dorobkiem artystycznym i warsztatem pracy, a także spróbować swych sił w pracy przy powstawaniu uli.

Podczas pleneru można nabyć pamiątkę w postaci drobnej rzeźby oraz folder zawierający informacje o twórcach. Serdecznie zapraszamy!