Uwaga konkurs!

Muzeum w Kluczborku zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „SZOPKI I OZDOBY CHOINKOWE”

Prace dyskretnie oznaczone (imię, nazwisko, klasa, szkoła), wykonane własnoręcznie – indywidualnie lub przez niewielkie (2-3 osobowe) grupy uczniów, będą przyjmowane w Muzeum w Kluczborku  28 i 29 listopada br. w godz. 8-15.

• Prace oceniane będą w dwóch kategoriach wiekowych: kl. I – III i kl. IV – VI. Najciekawsze zostaną nagrodzone.
  • Wręczenie nagród odbędzie się 7 grudnia 2011 r. o godz. 12.00.

Dodatkową nagrodą dla wszystkich uczestników konkursu będzie prezentacja ich prac w salach Muzeum na wystawie pokonkursowej do połowy stycznia 2012 r. Zwrot prac tylko 16 stycznia! Po tym terminie wszystkie prace przechodzą na własność Muzeum.