RÓŻA WIATRÓW

Róża wiatrów - plakat wystawyOd 14 września 2018 r. zapraszamy na wystawę plastyczną Agnieszki Kobyłeckiej-Kamińskiej pt. Róża wiatrów.

Agnieszka Kobyłecka Kamińska
Artysta i projektant wnętrz. Ukończyła Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem, rzeźbą, ceramiką, fotografią i animacją. Prace były pokazywane m.in.: w Wozowni w Toruniu, Galerii Bielskiej, Arsenale w Poznaniu i Pałacu Sztuki w Krakowie. W maju 2018 jedna z fotografii FiliżANKA brała udział w międzynarodowej wystawie w Hernandez Gallery w Mediolanie, w 2013 artystka otrzymała nagrodę specjalną Artystycznej Podróży Hestii, a w 2014 zajęła III miejsce w Międzynarodowym Konkursie "Wielokulturowość nie działa?". Brała udział w Screen & Sound Festival, 6 Festiwalu Krytyków Sztuki Kamera Akcja, Short Waves Festival - Dances with camera.  Otrzymała III nagrodę za animację Haiku Iwama w konkursie organizowanym przez stowarzyszenie Ludwiga van Beetovena oraz nagrodę specjalną w konkursie Artystyczna Podróż Hestii. Mieszka i tworzy we Wrocławiu. Więcej informacji na stronie: www.akkami.pl


"Róża wiatrów" - fragment ekspozycji "Róża wiatrów" - fragment ekspozycji

Dla niedowidzących

Wersja dla niedowidzących

Informacje


adres  ul. Zamkowa 10, 46-200 Kluczbork

tel.  (077) 418 27 07

email  muzeum_kluczbork@op.pl

ie www.muzeum.kluczbork.pl

  Facebook: Dołącz do nas!

Bilet normalny: 4,00 zł

Bilet ulgowy: 2,00 zł

W niedzielę wstęp bezpłatny

Oprowadzanie: niedziela i święta: 35,00 zł od grupy (grupa maksymalnie do 30 osób)

wtorek- piątek : 10.00 - 15.30

niedziela: 10.00 - 13.30

Uwaga - dla grup zorganizowanych istnieje możliwość ustalenia innego terminu zwiedzania (uzgodnionego przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem).