Jan Cybis - wystawa plenerowa

Fragment ekspozycji i budynek Muzeum Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku serdecznie zaprasza na planszową wystawę objazdową Jan Cybis – „Po trzykroć malarz, po trzykroć poeta”
Ekspozycja została przygotowana przez Muzeum Śląska Opolskiego w Opolu, w ramach obchodów roku Jana Cybisa w województwie opolskim.

Jak dotąd wystawę zaprezentowano w Teatrze im. Jana Kochanowskiego, Muzeum Śląska Opolskiego, Urzędzie Marszałkowskim Województwa Opolskiego i Zespole Szkół Plastycznych w Opolu przy ul. Barlickiego.

Aktualnie zapraszamy na skwer koło budynku Muzeum.

Fragment ekspozycj Fragment ekspozycji Fragment ekspozycj