Malachitowe muchy

Malachitowe muchy - plakat wystawy

Marek Jakubek urodził się w 1954 r. w Kluczborku. W latach 1974-79 studiował malarstwo w PWSSP we Wrocławiu. Jest profesorem sztuk  plastycznych, prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa i Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Uprawia malarstwo, grafikę i rysunek. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany. Wystawia w kraju i za granicą (Niemcy, Bułgaria, Norwegia, Szwecja, USA, Belgia, Czechy, Grecja, Wielka Brytania, Rosja, Włochy).

26 sierpnia o godz 12:00 serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sztuki na uroczysty finisaż wystawy, podczas którego odbędzie się loteria.

Do wylosowania jedna z prac artysty!

Wystawa czynna dla zwiedzających od 13 lipca 2018 r.

Malachitowe muchy - fragment ekspozycji Malachitowe muchy - fragment ekspozycji

ZAPRASZAMY!