Administratorem danych osobowych jest Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku, z siedzibą przy ul. Zamkowej 10, 46-200 Kluczbork,  adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 77/418 27 07.
Inspektorem ochrony danych osobowych w Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku  jest Pan Andrzej Pawłowicz. W przypadku pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem ochrony danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  lub pod numerem telefonu +48 782 255 777.