60 lat Muzeum w Kluczborku - plakat wystawy pokonkursowejOd 26 lutego 2019 r. serdecznie zapraszamy do zwiedzania najnowszej wystawy, będącej rezultatem zorganizowanego przez Muzeum konkursu na projekt plakatu 60 lat Muzeum w Kluczborku”.

Ekspozycja ukazuje prace młodych artystów mieszczące się w formacie A3, wykonane w dowolnej technice. Prace konkursowe przyjmowane były od 20 stycznia do 18 lutego 2019 r., a ich oceny dokonała komisja konkursowa składająca się z trzech artystów plastyków/grafików oraz pracowników merytorycznych Muzeum. Prace konkursowe oceniane były w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III szkół podstawowych, klasy IV – VIII szkół podstawowych i klasa III gimnazjów oraz szkoły ponadpodstawowe. Spośród 86 prac jury wyłoniło 18 najlepszych, przyznając łącznie 13 nagród i 5 wyróżnień. Rozdanie nagród odbyło się 26 lutego 2019 r. o godz. 11:00 w Muzeum.

Ekspozycja czynna do 30 kwietnia 2019 r.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Po zakończonym konkursie i wystawie pokonkursowej, nagrodzone prace przechodzą na własność Muzeum. Muzeum zastrzega sobie prawo do ich wykorzystania w celach promocyjnych, ekspozycyjnych i innych. Pozostałe prace należy odebrać do 12 maja 2019 r.

Wernisaż wystawy pokonkursowej