SPOTKANIE AUTORSKIE

Teresa Zielińska - spotkanie autorskie19 września 2019 r. w naszym muzeum odbyło się spotkanie autorskie z panią Teresą Zielińską, połączone z promocją książki "Sławni zapomniani".

Wśród sławnych zapomnianych - postać związana z Kluczborkiem - Bronisław Gniazdowski.

Książka stanowi III część "Tryptyku opolskiego", który powstał z myślą o utrwaleniu historii regionu.

Na spotkaniu była możliwość zakupu wszystkich części.

Serdecznie dziękujemy autorce publikacji oraz zgromadzonym gościom za miłe i owocne spotkanie!

Sławni zapomniani - okładka  książki Teresa Zielińska - nota biograficzna o autorce

Spotkanie autorskie z Panią Teresą Zielińską Promocja książki "Sławni zapomniani" Dedykacja autorska